ĽADOVÝ ALIBERNET

Ladovy Alibernet

Históriu studenej oberačky Luciinho laďáku už poznáte. Aj kvasenie prebehlo podľa scenára, bez prekvapení. No to je iba začiatok jeho príbehu.
Skutočná kolízia nastala, keď sme tento dar zimy 2012 chceli dostať do fľaše. Pre veľký úspech predošlých ľadových zberov sme to tentokrát riskli a na jeseň počas oberačky sme riadky Alibernetu iba obišli a nechali všetku jeho úrodu čakať na poriadny mráz.
Pri tomto zvýšenom objeme sme museli riešiť jeho sterilné fľašovanie. Ručne to už neprichádzalo do úvahy. No naše štýlové mini flaštičky, na ktoré ste už boli zvyknutí, nepasovali do žiadnej linky široko ďaleko. A tak sme museli pristúpiť na kompromis. Väčšia fľaštička. Koniec koncov, má to svoje výhody a verím, že pri Vašom stole nebude stále dostatočne veľká.

Príspevok bol vložený Uncategorized. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

2 Responses to ĽADOVÝ ALIBERNET

  1. Diana Ušáková says:

    Výborné sladké vínko, z ktorého je cítiť, že bolo robené s láskou.. Koniec koncov, ako každé z TERRA PARNA :).. Určite stojí za ochutnanie!

  2. Sabi says:

    Zamilovala som sa do Vášho ľadového alibernetu na jednej ochutnávke. Tam som sa zamilovala do Vašich viníc a vín. Určite prídeme na návštevu, zanechali ste vo mne veľmi pozitívne pocity 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *