JAZZ VO VINICI

Jazz vo vinici

Jazzová hudba a vinohrady. Tie v sebe nesú špecifickú atmosféru a energiu. Keď však svoje sily spoja a umocnia vínom, spolu so správne naladenými priateľmi, ktorí sa stretli v teplý letný podvečer, výsledkom je nezabudnuteľný zážitok. Naše svieže, vychladené víno sa snúbilo so špecialitami z grilu od šéfkuchára Michala Šišku z obľúbeného trnavského podniku Partizáni. V pozadí hralo trnavsko-bratislavské jazzové trio H-projekt.

Spolupráca všetkých týchto médií posilňujúcich ako ducha, tak i chuťové poháriky bolo čarovné. Ak ste boli svedkom, dúfam, že máte rovnaký názor a skúsenosť. Ak ste túto sobotu strávili iným programom, môžete vyskúšať o rok. Radi by sme vytvorili z Jazzu vo vinohrade tradíciu, kde sa stretnú priatelia pri víne, priamo na mieste, kde sa urodilo.

Príspevok bol vložený Uncategorized. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

One Response to JAZZ VO VINICI

  1. VŠETKÝM ODPORÚČAM TOTO VINÁRSTVO S VINIKAJÚCIMI VÍNAMI A ODBURNOSŤOU SPRACOVANIA HROZNA A VÍNA NA NAJVYŠŠEJ ÚROVNI. PRÍJEMNÝ ĽUDSKÝ PRÍSTUP K ZÁKAZNÍKOM JE ČERŠNIČKOU NA TORTE. ĎAKUJEM ZA PRÍJEMNÝ VEČER. ROBERT (FOTKY NAJDETE NA Facebook/ Robert Piroska. RECOMMEND YOU THIS WINERY with many excellent wines. In this winery you can organize an event, celebration and wine tasting. Our group during the visit accompanied by Mr ZVOLENSKÝ, owner. Wine tasting was organized by us for as the highest level. Thank you for a pleasant evening

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *